Acasa

Distributie

AlbaAradArgesBacauBihorBistrita NasaudBotosaniBrailaBrasovBuzauCalarasiCaras SeverinClujConstantaCovasnaDambovitaDoljGalatiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomitaIasiMaramuresMehedintiMuresNeamtOltPrahovaSalajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimisTulceaValceaVasluiVranceaBucuresti - Ilfov

 

Gheorghe Robert
Director național de vânzări

Tel: 0745653296
E-mail: robert@quantumpharm.ro

robert.quantumpharm@gmail.com

 

Depozit central - Cluj-Napoca

 

Theil Alexandru

Manager zonal de vânzări
Tel: 0742097678
E-mail: alex@quantumpharm.ro
Bistrița Năsăud

Berku Marin

Reprezentant vânzări
Tel: 0755083714
E-mail: marin@quantumpharm.ro
Harghita, Mureș

 

Oltean Adrian

Reprezentant vânzări
Tel: 0757114773
E-mail: adrian@quantumpharm.ro
Cluj, Mureș

 

Papp Cezar

Reprezentant vânzări

Tel: 0745598830

E-mail:cezar@quantumpharm.ro
Maramureș, Satu Mare, Sălaj

 

Raț Ionică

Reprezentant vânzări
Tel: 0751176683
E-mail: ionica@quantumpharm.ro
Alba, Hunedoara, Sibiu

 

 

Depozit regional - Bacău

 

Stanciu Dorin

Manager zonal de vânzări
Tel: 0741620443
E-mail: dorin@quantumpharm.ro

 

Răileanu Alexandra

Reprezentant vânzări
Tel: 0743550048
E-mail: alexandra@quantumpharm.ro
Brăila, Galați

 

Maftei Silviu

Reprezentant vânzări
Tel: 0773307647
E-mail: silviu@quantumpharm.ro
Bacău, Neamț, Vaslui, Vrancea

 

Nichiforiuc Constantin

Reprezentant vânzări
Tel: 0755084573
E-mail: constantin@quantumpharm.ro

Botoșani, Suceava

 

Toma Vasile

Reprezentant vânzări
Tel: 0755084571
E-mail: vasile@quantumpharm.ro
Iași, Vaslui

 

 

Depozit regional - Brașov

 

Darie Cristian

Reprezentant vânzări
Tel: 0755130283
E-mail: cristi@quantumpharm.ro
Argeș, Brașov, Covasna, Dâmbovița, Prahova

 

 

Depozit regional - București

 

Constantin Mihai-Valentin

Manager zonal de vânzări
Tel: 0755083711
E-mail: mihai.constantin@quantumpharm.ro

 

Țușcanu Ana-Maria

Reprezentant vânzări
Tel: 0751176684
E-mail: anamaria@quantumpharm.ro
București (Sect. 2-3), Ialomița, Ilfov

 

Gavrilescu Sebastian

Reprezentant vânzări
Tel: 0751176685
E-mail: sebastian@quantumpharm.ro
București (Sect. 4-5), Argeș, Ilfov

 

Grama Cătălin

reprezentant vânzări
Tel: 0753368872
E-mail: catalin.grama@quantumpharm.ro
Buzău, Prahova

 

Ciobanu Dragoș

Reprezentant vânzări
Tel: 0745027828
E-mail: dragos.ciobanu@quantumpharm.ro
București (Sect. 1-6), Giurgiu, Ilfov, Teleorman


Depozit regional - Craiova

 

Balint Ștefan

Manager zonal de vânzări
Tel: 0748152805
E-mail: stefan@quantumpharm.ro

 

Coadă Cătălin

Reprezentant vânzări
Tel: 0751193432
E-mail:catalin.c@quantumpharm.ro
Dolj, Mehedinți, Vâlcea, Teleorman (Turnu Măgurele)

 
Dobrotescu Liana

Reprezentant vânzări
Tel: 0770766313
E-mail: liana.quantumpharm@gmail.com
Dolj, Gorj, Olt


Depozit regional - Constanța


Găvan Ionuț

Reprezentant vânzări
Tel: 0746394831
E-mail: ionut@quantumpharm.ro
Constanța, Ialomița, Tulcea

Reghină Marian

Reprezentant vânzări
Tel: 0741090571
E-mail: marian.reghina@quantumpharm.ro
Constanța, Ialomița, Tulcea